top of page

21. Yüzyıl'da Ben , 21. Yüzyıl'da Biz
21. Yüzyıl'da Dönüşümü Yönetmek

DENIZTIPIGIL.jpeg

21. Yüzyıl'da Ben, 21. Yüzyıl'da Biz ve  '21. Yüzyıl'da Dönüşümü Yönetmek' başlıkları altında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan Deniz Tipigil, söz konusu projelerde 4. Sanayi Devrimi ve Covid-19 sonrası Dünya’nın yeni yapısını, vizyonunu ve bu vizyonu yaşama geçirmekte etkili olan yeni sistemlerin (Yapay Zeka, Robotik Sistemler, Otomasyon, 5G, Quantum Computing, Bid Data, Yeni Medyalar,…) profesyonel yaşamlarımızda yaratacağı değişimi paylaşıyor.

 

Bu zengin içerik yaşamakta olduğumuz hayatın kendisi gibi dinamik ve dünyanın önde gelen 'think tank'lerinin, akademisyenlerinin, girişimcilerinin, 'futurist'lerinin ve sektörel liderlerinin referansları ile sürekli güncelleniyor.

Eğitimlerin amacı, tüm katılımcıların 21. Yüzyıl’a dair vizyonlarını hem bireysel olarak profesyonelliğin yeni standartları bazında (Ben), hem de kurumsal olarak sektörler ve departmanların geçireceği dönüşümler bazında (Biz) yeniden oluşturmalarını sağlamak.

Bu sayede katılımcıların öncelikle bireysel donanımlarını ve hedeflerini 21. Yüzyılın Dünyası'nın standartlarına uygun hale getirmeleri, daha sonra ise bu yeni çağın vazgeçilmezleri olmaları Deniz Tipigil'in tüm eğitimlerinin ortak hedefidir.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize not bırakın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page